ZAPRASZAM NA MÓJ INSTAGRAMOWY PROFIL, GDZIE ZOBACZYSZ MOJE ZDJĘCIA NATYCHMIASTOWE ORAZ NAJNOWSZE APARATY INSTAX. TAM NAJŁATWIEJ SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ.

PROWADZĘ KANAŁ, NA KTÓRYM W PROSTY SPOSÓB MÓWIĘ O FOTOGRAFII NATYCHMIASTOWEJ. ZNAJDZIESZ TAM TIPY I TRIKI, RECENZJE, PORADNIKI I CIEKAWOSTKI.

TU ZNAJDZIESZ AKTUALNOŚCI. NA TEMAT PROWADZONYCH PRZEZE MNIE WARSZTATÓW, WYSTAW ZDJĘĆ CZY NOWOŚCI SPRZĘTOWYCH OD INSTAX.

ZAJRZYJ NA MÓJ KANAŁ YOUTUBE I SPRAWDŹ SAM

MASZ PYTANIE O INSTAXA? PISZ NA INSTAGRAM

JUST FACTS: ROCZNIK 1980, TYCHY, POLSKA. Z WYKSZTAŁCENIA MANAGER HR ORAZ ARTYSTA FOTOGRAFIK. SPECJALISTKA DS. PŁAC I BIEGŁA SĄDOWA Z DZIEDZINY WYNAGRODZEŃ.  ZAWODOWO WYPEŁNIA EXCELA. 

EKSPERTKA FOTOGRAFII NATYCHMIASTOWEJ. AMBASADORKA INSTAX POLAND. 

LAUREATKA KONKURSÓW FOTOGRAFICZNYCH, UCZESTNICZKA WIELU WYSTAW, W TYM INDYWIDUALNYCH WYSTAW ZDJĘĆ NATYCHMIASTOWYCH.  LAUREATKA KONKURSÓW FOTOGRAFICZNYCH. AUTORKA KSIĄŻKI FOTOGRAFICZNEJ "NATYCHMIASTOWO".

FUN FACTS: KOCHAM JEDNOROŻCE, KOLOR RÓŻOWY I ŚPIEWAĆ W SAMOCHODZIE.

NAZYWAM SIĘ MARTA NOWAKOWICZ-JANKOWIAK.  W WERSJI INSTANT CZYTA SIĘ "INSTAKSIARA".  UMIEM W FOTOGRAFIĘ NATYCHMIASTOWĄ. JEŚLI ZAJRZYSZ NA MÓJ KANAŁ NA YOUTUBE, PRZEKONASZ SIĘ, ŻE MOGĘ GADAĆ O TYM GODZINAMI. A WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ OD MARZENIA...

W MARCU 2018 PRZYPOMNIAŁAM SOBIE PRAGNIENIE Z DZIECIŃSTWA - MIEĆ APARAT, KTÓRY WYPLUWA NATYCHMIAST GOTOWE ZDJĘCIA. KUPIŁAM SWÓJ PIERWSZY APARAT NATYCHMIASTOWY - RÓŻOWY INSTAX MINI 9.  PO LATACH UŻYWANIA NUDNYCH, CZARNYCH CYFRÓWEK, INSTAX BYŁ NAJPIĘKNIEJSZYM APARATEM NA ŚWIECIE. A PATRZENIE NA WYWOŁUJĄCE SIĘ ZDJĘCIE BYŁO CZYMŚ WYJĄTKOWYM*.

* PATRZENIE NA WYWOŁUJĄCE SIĘ NA NASZYCH OCZACH ZDJĘCIE NIEUSTAJĄCO JEST CZYMŚ WYJĄTKOWYM.

ZA

KAŻDYM

RAZEM.

DZIŚ FOTOGRAFIA NATYCHMIASTOWA NIE MA DLA MNIE TAJEMNIC. WIEM JAK ZROBIĆ UDANE ZDJĘCIE I TĄ WIEDZĄ PRAGNĘ DZIELIĆ SIĘ Z CAŁYM ŚWIATEM. Z TOBĄ TEŻ :)

CHCĘ, ABY TWORZONE ZA POMOCĄ APARATÓW NATYCMIASTOWYCH WSPOMNIENIA BYŁY JAK NAJLEPSZE. WYRAŹNE, DOŚWIETLONE I PEŁNE MAGII FOTOGRAFII NATYCHMIASTOWEJ.

NIESTETY APARAT NIE ROBIŁ TAKICH ZDJĘĆ, JAKIE SOBIE WYOBRAŻAŁAM. POSTANOWIŁAM DOWIEDZIEĆ SIĘ DLACZEGO. PRZECZYTAŁAM DZIESIĄTKI KSIĄŻEK, OBEJRZAŁAM WIELE FILMÓW NA TEN TEMAT, ZAPOZNAŁAM SIĘ ZE WSZYSTKIMI DOSTĘPNYMI W TAMTYM CZASIE ARTYKUŁAMI ALE... NIE ODPOWIADAŁY NA WSZYSTKIE MOJE PYTANIA. MUSIAŁAM WIĘC EKSPERYMENTOWAĆ. WSPANIAŁY CZAS!  

CZEŚĆ! TU  INSTAKSIARA

instaksiara@gmail.com

+ 48

    514 

   141

   145